Inovatívny nástupca v oblasti ultrazvukového opracovania

„Srdečne vítame“ najnovšieho člena rodiny joke. Podobne ako ENESKAmicro, tak aj ENESKAsonic sa vyznačuje dôsledným vývojom v každom detaile. Už na
prvý pohľad zaujme svojim ušľachtilým dizajnom spojeným s komfortným High-Tech vybavením.


Hlavné prednosti:
• intuitívne ovládanie dotykom kombinované s otočným regulátorom na vysokohodnotnom sklenom paneli
• moderný multifunkčný displej s LED podsvietením
• funkcia „Boost“ pre zvýšenie výkonu
• časovač chodu naprázdno rozpozná dlhšie nepoužívaný držiak a vypnutím ho chráni pred opotrebením
• USB vstup umožňuje napr. prip

ENESKAsonic pracuje pri leštení a lapovaní v rozsahu frekvencií od 20 do 30 kHz. Optimálnu frekvenciu dokáže zabezpečiť funkcia „Auto-Tune“. Plynulá regulácia výkonu je vhodná tak pre jemné, filigránske práce na úzkych prechodoch a hranách, ako aj v režime „Boost“ pre vysokovýkonné, mimoriadne abrazívne práce s diamantovými pilníkmi. Displej s LED podsvietením zobrazuje rôzne prevádzkové parametre a nastavenia. Iba 140 gramov vážiaci ručný držiak s jemným závitom M6 skvele padne do ruky a umožňuje pohodlnú prácu.
Aj pri vývoji tohto člena rodiny bolo mimoriadne dôležité dodržať heslo „100% Made in Germany“ a takisto jeho plnú kompatibilitu s držiakmi z predchádzajúcej série ultrazvukového systému ENESKA 2-1. Splnenie mimoriadne vysokých požiadaviek na kvalitu nám veľmi leží na srdci a chráni Vaše investície z uplynulých rokov. Skombinujte ENESKAsonic so systémom ENESKAmicro a získate neporaziteľný tím plne vyškolených špecialistov pre Vaše pracovisko.

Technické údaje

Výkon: max. 80 W
Rozmery (Š x V x H): 135 x 235 x 200 mm
Hmotnosť: 2,7 kg
Napájacie napätie: 115/230 V, 50/60 Hz, 150 VA

     PROSPEKT

Video