O firme

Pomáhame firmám získať nezávislosť, optimalizovať náklady, skracovať prestoje a výrazne tak ušetriť čas aj náklady na výrobu. Výberom správneho nástrojatechnológie zvyšujeme efektivitu práce, kvalifikáciu zamestnancov a tak prispievame k zvýšeniu konkurencieschopnosti firiem.

Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 1997. Sme výhradným zastúpením nemeckej firmy joke Technology GmbH v SR, ktorá je na trhu už od roku 1940

Naša firma HF TECHNIK s.r.o. je oficiálnym obchodným zastúpením firmy ALPHA LASER GmbH pre SR.

Činnosť našej firmy zahŕňa tieto oblasti:

Obchodná činnosť

V rámci našej obchodnej činnosti Vám ponúkame široký sortiment profesionálnych produktov na výrobu, údržbu a opravy všetkých druhov vstrekovacích foriem a lisovacích nástrojov. Náš predajný sortiment zahŕňa elektrickévzduchové náradie, brúsneleštiace nástroje, frézy, pilníky, vybavenie na naváranie, povlakovanie, pieskovanie, lapovanie, čistenie a takisto kompletné vybavenie pracoviska.

Ako oficiálne obchodné firmy ALPHA LASER ponúkame špičkové laserové systémy pre zváranie, naváranie, rezanie a kalenie. 

Avšak nie sme len obyčajným predajcom tovaru, ale odborníkom vo svojej oblasti, ktorý Vám výberom správnych nástrojov a odporučením vhodnej technológie pomôže dosiahnuť požadovaný výsledok! Naši obchodní zástupcovia sú okrem predvádzacieho tovaru vyzbrojení aj odbornými znalosťamiskúsenosťami, ktoré Vám radi predvedú priamo vo Vašej firme.

Laserové naváranie

Naváranie laserom vykonávame už od roku 2005. Počas našej dlhoročnej praxe v oblasti laserového navárania sme pomohli desiatkám zákazníkov pri opravách foriem, nástrojov alebo iných dielcov. Navárame všetky druhy nástrojových ocelí, hliník, ampcoloy, elektrolytickú meď, špičky horúcich vtokov a mnoho iného. Disponujeme mobilnými laserovými zváracími prístrojmi, vďaka ktorým môžeme opravy veľkých foriem zrealizovať priamo vo Vašej firme. K dispozícii sú pre Vás tri pracoviská laserového navárania v mestách Partizánske, PopradVranov nad Topľou. Viac informácií o laserovom naváraní nájdete tu:

https://hftechnik.sk/content/5-laserove-navaranie

Leštiace kurzy

Organizujeme kurzy leštenia do zrkadlového lesku, na ktorých sa s Vami o svoje dlhoročné skúsenosti z oblasti leštenia a lapovania podelí profesionálny lektor priamo z nemeckej firmy joke Technology GmbH, ktorý Vás bude sprevádzať počas 2-dňového programu plného hodnotných informácií a praktických cvičení. Na leštiacom kurze má každý účastník k dispozícii vlastné leštiace pracovisko plne vybavené najmodernejšími prístrojmi a materiálmi, na ktorom si pod dohľadom lektora vyskúša rôzne postupy leštenia a naučí sa ako dosiahnuť jednotlivé stupne kvality povrchu až po zrkadlový lesk. Viac o našich kurzoch leštenia nájdete tu:

https://hftechnik.sk/content/6-lestiace-kurzy

Lapovacie kurzy

Organizujeme kurzy rovinného lapovania. Lapovacie kurzy rovnako ako leštiace kurzy prebiehajú pod vedením skúseného lektora priamo z nemeckej firmy joke Technology GmbH, ktorý Vás počas 1-dňového programu oboznámi s problematikou rovinného lapovania. Praktická časť lapovacieho kurzu zahŕňa praktické ukážky opracovania rôznych druhov materiálu, praktické predvedenie kontroly rovinnosti dielcov, ukážky možnosti orovnania lapovacej dosky a takisto zahŕňa priestor pre riešenie konkrétnych problémovpraxe. Viac o našich lapovacích kurzoch nájdete tu:

https://hftechnik.sk/content/11-lapovacie-kurzy

 

Prečítajte si naše referencie kliknutím SEM.